Pause Food, Pause Dergi

Kitchenette yepyeni konsepti Baronette

Kitchenette yepyeni konsepti Baronette

Kitchenette yepyeni konsepti Baronette ile Bodrum’da sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyor.

Yalıkavak Marina’nın en keyifli noktalarından birinde yer alan Kitchenette, zengin menüsü ve keyifli atmosferiyle Bodrum’un en popüler buluşma mekanlarından biri olmaya devam ediyor. Yenilenen ve fark yaratan mimarisi, özel reçete ve sunumlarıyla hazırlanan dünya mutfaklarından farklı lezzetleriyle misafirlerine modern ve rahat bir atmosfer sunuyor.

Yalıkavak Marina’da yenilenen dekoru ve ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla, benzersiz lezzet deneyimi ve eğlenceli anlar yaşatıyor. Farklı konseptlerdeki etkinlikleri muhteşem gün batımı terası ve barı ile Bodrum’un ayrıcalıklı buluşma adreslerinden biri olarak konuklarını ağırlıyor.

Yepyeni bir konseptle misafirlerini karşılarken, Yalıkavak Marina’da, temmuz ayında başlayacak ve tüm yaz devam edecek. Tematik etkinlikleriyle özlenen eğlencenin ritmini yükseltmeye geliyor. Kokteyl workshopları, müzik performansları ve gastronomik deneyimleriyle her zevke hitap ediyor.

Baronette’i tanıyalım!

Kitchenette’in eğlence alt markası olan Baronette, günün her anında sosyalleşme ve eğlenceyi bir arada arayanların kaçış noktası olarak karşımıza çıkıyor. Yalıkavak Marina’da ilk kez hayata geçen Baronette, misafirlerin özenle tasarlanmış zengin kokteyl menüsünden seçeceği yaratıcı kokteyllerle günü noktalayabilecekleri bir cazibe merkezi. Casual bar atmosferi ile iyi bir kokteyl deneyimini özel müzik programları eşliğinde bir araya getiren Baronette, bu anlamda farklılaşan bir deneyim vadediyor.