Körfez manzarasına karşı yılbaşı eğlencesi

Körfez manzarasına karşı yılbaşı eğlencesi

Körfez manzarasına karşı yılbaşı eğlencesi

İzmir Marriott, yeni yılı İzmir Körfezi’nin panoramik manzarasına karşı, canlı müzik eşliğinde yılbaşı menüleriyle karşılamaya hazırlanıyor.

Panoramik İzmir Körfezi manzarasıyla büyüleyen Pagos RoofÇatı Bar’ında canlı müzik eşliğinde gerçekleşecek yılbaşı yemeği ve Pasaport İskelesi’nin yanı başında yer alan Lima Restaurant’ta servis edeceği yılbaşı yemeği, yeni yıla keyifli bir başlangıç yapmak isteyenlerin aradığı eğlenceyi ve özel lezzetleri Marriott’ın seçkin ortamında sunacak.

24 Aralık Noel menüsü menüsünün kişi başı fiyatı 310 TL olacak.

Pagos’ta yılbaşını seçenler, 7 aşamalı set menüde soğuk ve sıcak başlangıçlar, balık, sorbe, ana yemek ve tatlı yer alacak. Gecenin finalini sıcacık bir çorba ikramı ile yapılacak.

Kişi başı ücretinin 1195 TL olarak fiyatlandırılacağı ve sınırsız alkollü içeceğin yer alacağı Pagos yılbaşı menüsü, 0-2 yaş arası çocuklar ücretsiz, 2-12 yaş arası çocuklar için 450 TL, 12-18 yaş arası çocuklar için yüzde 50 indirimli olacak.

Lima’da tTrio oOrkestrası eşliğinde yılbaşı kutlaması

Beş aşamalı muhteşem bir yılbaşı menüsü sunacak. Trio oOrkestrası’nın müziklerinin eşlik edeceği, yılbaşı ruhuna yakışan gecenin finalinde sıcacık bir çorba ikramı yapılacak.

Sınırsız alkollü içeceğin dahil olduğu Lima yılbaşı yemeğinin kişi başı fiyatı 800 TL olurken, 0-2 yaş arası minik misafirler ücretsiz, 2-12 yaş arası çocuklar yüzde 50 indirimli ağırlanacak.

31 Aralık gecesi, iki kişilik konaklamanın, Pagos’ta yılbaşı yemeğinin ve yeni yıl kahvaltısının dahil olduğu paket 3250 TL’den başlayan fiyatlarla misafirlerle buluşacak.

Yeni yılın ilk gününde brunch keyfi

Lima Restaurant’da gerçekleşecek. 6 yaşına kadar olan minik misafirlerin ücretsiz ağırlanacağı yeni yıl brunch’ının bir kadeh köpüklü şarap dahil kişi başı fiyatı 395 TL.

Rezervasyon (0232) 497 00 00 – 400 06 66