Yeni yıla boğazda girin

Yeni yıla boğazda girin

Yeni yıla boğazda girin

Misafirlerine unutulmaz deneyimler sunmayı vadeden Four Seasons Hotel Bosphorus, renkli programları, yeni yıla özel şık sunumları ve zengin lezzetleriyle misafirlerini yeni yılı coşkulu bir kutlama tadında yaşamaya davet ediyor.

Noel yemeği

Noel kutlaması için zarif Noel süslemeleri ile dekore edilen AQUA Restaurants & Bar, 24-25 Aralık günlerinde aileleri 4 aşamalı Noel yemeğinde, 25 Aralık’ta ise geleneksel Noel öğle yemeğinde iz bırakan lezzetler eşliğinde buluşturuyor.

AQUA Restaurant & Barda sunulacak Glitter & Sparks Yeni Yıl Gala Yemeği için yetenekli şef Görkem Özkan ve mutfak ekibi deniz ürünlerinin yaratıcı yorumlarla sunulduğu 6 aşamalı özel bir menü ile yeni yıl coşkusunu sofralara taşıyor. Misafirler yeni seneyi, AQUA’nın ışıltı ortamında, İpek Dinç’in canlı müzik performansı, keman şovu, DJ performansı ve dans gösterisinden oluşan eğlenceli bir program eşliğinde karşılayacaklar.

Bosphorus Balo Salonu’nda düzenlenecek A Night Under the Stars Yeni Yıl Gala Yemeği’nde ise Four Seasons şıklığı, otelin Baş Aşçısı Savaş Aydemir ve ekibi tarafından hazırlanan 5 aşamalı menüdeki lezzetler ile birleşecek. Her detayında Four Seasons zarafetini yansıtan, damaklarda iz bırakacak tatlar yılbaşına yaraşır sunumlar ile bir lezzet yolculuğunun kapılarını aralayacak. Yıldız temalı dekoru ile görsel bir şıklık sunan Gala Yemeğinde, sahne alacak olan Lounge Orkestrası, Brenda, DJ ve dans performansları geceyi müzik ve eğlenceyle birleştirecek.

Arzu eden misafirler bu özel yılbaşı menüsünü Boğaz’ın maviliklerine karşı konumlanan ve yılbaşı ışıkları ile süslenen cam igloların romantik atmosferinde deneyimleyebilecekler.

Rezervasyon: 0212 381 4000