Nespresso’dan Kaliforniya rüyası

Nespresso’dan Kaliforniya rüyası

Nespresso’dan Kaliforniya rüyası

Nespresso 2023 yazı yeni serisi Kaliforniya Rüyası ile karşılıyor.

Güneşi, kumsalı ve denizi ile büyüleyici bir güzelliğe sahip Kaliforniya sahillerinden ilham alan Nespresso, bu yaz kahve tutkunlarını Kaliforniya Rüyası serisinin serinletici etkisi ile buluşturuyor.

Nespresso, ferahlatıcı ve özgün kahve aromalarıyla farklılaşan Kaliforniya Rüyası ile yaz kahve seçkilerinden oldukça beğenilen Freddo Delicato, Freddo Intenso ve Coconut Flavour Over Ice kahvelerini tekrar sınırlı sayıda olmak üzere kahve tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Nespresso’nun soğuk tüketilmesi için tasarlanan sınırlı sayıdaki kahveleri, ferahlatıcı ve canlandırıcı yapısıyla öne çıkıyor. Çok sevilerek tüketilen Barista Creations for Ice ürün yelpazesinden hindistan cevizi aromalı karışım Coconut Flavour Over Ice’ın da içerisinde yer aldığı Kaliforniya Rüyası serisinde ayrıca Freddo Delicato ve Freddo Intenso kahveleri de yer alıyor. Bu soğuk kahvelerin her bir yudumu kahve tutkunlarına Kaliforniya plajlarında olduğu hissi yaşatırken, özel tasarım aksesuarları ise bölgenin yaşam tarzının bir parçası haline getiriyor.