Paros Adası’nın lezzetleri Bodrum’da

Paros Adası’nın lezzetleri Bodrum’da

Paros Adası’nın lezzetleri Bodrum’da

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum’un içinde yer alan ve Paros adasının ikonik deniz ürünleri restoranı “Barbarossa” karşı yakanın lezzetlerini ve Ege’nin neşeli ruhunu size getiriyor.

Barbarossa Restaurant

Caresse’nın sahil kısmında konumlanan Barbarossa Restaurant, 15 Haziran itibariyle misafirlerine tekrar kapılarını açıyor.

Gastronomi alanında üst düzey hizmeti ve modern tarzıyla referans kabul edilen, yerel deniz mahsülleri ve naturel malzemelerden oluşan mezeleri ile vazgeçilmez lezzetler sunan, Paros adasının tecrübeli restaurantı Barbarossa, bu yaz da Caresse Bodrum’un nefes kesici deniz manzarası eşliğinde eşsiz tatlarını konuklarına sunuyor.

Barbarossa Restaurant

Ege mutfağına modern bir dokunuş getiren Barbarossa Restaurant’ın Global Executive Şef’i  Dimitrios Nikolis’in özel tariflerinden oluşan menüsü; yengeç tartar, deniz ürünleriyle zenginleştirilmiş balkabaklı risotto, domates sosuyla harmanlanmış baharatlı karides ve istridye eşliğinde sunulan Feta peyniri gibi özgün lezzetlerin yanı sıra seçkin şarap seçeneklerinden oluşuyor. Birbirinden keyifli Yunan müziklerinin de eşlik ettiği bu eşsiz ziyafet ile Caresse Bodrum misafirlerine tatillerinde unutamayacakları anı yaşatıyor.

Barbarossa Restaurant

 Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum

Adnan Menderes caddesi No: 89, Asarlik Mevkii PK 225, Bodrum, 48400, Türkiye
Tel: +90 252 311 36 36  – Faks:+90 252 311 36 46