Pişir ile her evde bir şef olacak...

Pişir ile her evde bir şef olacak…

Pişir ile her evde bir şef olacak…

Türkiye’nin alışveriş ve yemek alışkanlıklarını değiştirecek, dünyada eşi benzeri olmayan yepyeni bir mobil uygulama hayata geçiyor. Yeni nesil evde yemek pişirme ve gıda alışverişi uygulaması “pişir” kullanıcılarına özenle seçilmiş malzemeleri yıkanmış, doğranmış ve pişirmeye hazır halde evde deneyimleme imkânı sunuyor.

“Aç, birleştir, pişir” sloganı ile yola çıkan marka, şehir insanın mutfakta geçireceği zamanı kısaltarak, gurme lezzetleri herkesin evinde pratik bir şekilde pişirebilmesini hedefliyor. Platform, bu hizmeti sunan Türkiye’nin ilk ve tek mobil uygulaması…

“Aç, birleştir, pişir”

Yeni nesil evde yemek pişirme platformu “pişir”, az zamanda mutfakta mucizeler yaratmak isteyenler için hızlı, pratik, hesaplı ve lezzet garantili hizmet veriyor. Kullanıcılarına, “sen sadece aç, birleştir, pişir” mesajı veren uygulama ile pişir kullanıcıları birbirinden lezzetli ürünleri evlerinde pişirme deneyimi yaşayarak, kendilerini adeta bir şef gibi hissedecek.

Binlerce lezzet seçeneği

Gurme market ürünlerinin de sipariş verilebileceği uygulamada, Türk ve dünya mutfağından yüzlerce seçenek yer alıyor. Meksika mutfağından İtalyan mutfağına, zeytinyağlılardan paella’ya kadar 100’ün üzerinde çeşit ile başlangıç yapan pişir’de hedef, binin üzerinde çeşit sunmak. Herkesin damak tadına uygun lezzetler bulabileceği pişir’in geniş yemek kategorisinde; çorba, atıştırmalık, garnitür, bowl, salata, makarna, et ve tavuk yemekleri, deniz mahsulleri ve Türk mutfağının seçkin lezzetleri de bulunuyor.