Sarayda yılbaşı

Sarayda yılbaşı

Sarayda yılbaşı

Çırağan Palace Kempinski İstanbul yeni yıl coşkusunu özel aktiviteler ve konaklama paketleriyle kutluyor.

Tuğra Restoran: Tüm ihtişamıyla ve büyüleyici atmosferiyle canlı müzik eşliğinde Tuğra Restoran, yeni yıl gecesine özel hazırladığı eşsiz menüsü ile 2022’ye muhteşem bir başlangıç yapmak isteyen konuklarını ağırlıyor. Tuğra’da özel akşam yemeği kişi başı alkollü içecekler hariç; 1,800 TL

Le Fumoir: Çırağan Sarayı’nın bahçesinde palmiye ağaçlarının altında yer alan şehrin en stil sahibi mekânı Le Fumoir, yeni yıla özel menü kişi başı; 750 TL’dir.

Odaya Özel Yılbaşı Kutlaması: Çırağan Sarayı’nda konaklayan misafirler sevdikleriyle birlikte bu yılbaşında odaya özel servisle enfes yılbaşı kutlama menüsünü alabilirler. Bu geceye özel sunumlarla ve servislerle hazırlanan keyifli atıştırmalıklarla yapılacak kutlama 2 kişi için; 3,950 TL’dir.

Yeni Yıla Özel Brunch: Boğaz manzarası ile Enderun Balo Salonu’nda sunulacak “Yeni Yıla Özel Brunch” eşlik ediyor olacak. Leziz zengin içeriklerle damaklarda ziyafet şöleni yaşatacak brunch’ta sunulacak enfes lezzetlere, yeni yıla özel kurulacak yiyecek istasyonlarında canlı görsel şovlar eşlik ediyor olacak. Brunch kişi başı; 1,280 TL’dir.

Yılbaşına Özel Konaklama Paketleri: 2022 yılına görkemli Çırağan Sarayı’nda ihtişam ve ışıltı içinde başlangıç yapmak isteyenleri özel konaklama deneyimleri bekliyor. Konaklama paketlerinden “Yeni Yıla Özel Gurme Deneyimler” paketi Tuğra’da yeni yıla özel akşam yemeği deneyimi sunarken, diğeri odasının konforunda daha özel kutlama yapmak isteyenler için; “Odada Yeni Yıla Özel Akşam Yemeği” servisi ile birleşiyor.  Lüks odalarda konaklama seçenekleri ve birçok özel deneyimle birleşen yılbaşı konaklama paketleri için 0212 326 45 00 aranabilir veya reservationoffice.ciraganpalace@kempinski.com adresine e-posta ile ulaşılabilir.

Özel Kutlamalar: Yılbaşında sevdikleriyle birlikte özel ve daha büyük kutlamalar ve yeni yıl organizasyonları yapmak isteyenler, otelin Satış Ekibi ile 0212 326 45 45 numaralı hattan veya meetings.istanbul@kempinski.com e-posta adresi ile iletişime geçebilirler.