Tek seferde 10 fincan Türk kahvesi

Tek seferde 10 fincan Türk kahvesi

Tek seferde 10 fincan Türk kahvesi

Arzum OKKA Grandio Duo, isteyene sade isteyene şekerli tek seferde 10 fincan Türk kahvesi sunarak keyfinizi ona katlıyor.

Ağır ateşte, dileyene şekerli dileyene sade, tek seferde 10 fincan Türk kahvesi pişirebilen Arzum OKKA Grandio Duo, kalabalık ailelerin ve sohbetlerin vazgeçilmezi oluyor. Arzum OKKA Grandio Duo aynı zamanda akıllı Auto Brewing Altitude Detection sistemi ile bulunduğu ortamın ideal pişirme sıcaklığını tespit ederek dünyanın her yerinde aynı lezzette Türk kahvesi yapabilmenizi sağlıyor.

Üç farklı fincan boyutu seçimi yapabileceğiniz Arzum OKKA Grandio Duo’nun LED aydınlatmalı dokunmatik paneli üzerinden istediğiniz adette Türk kahvenizi hazırlayabilir, pişirme süreçlerini sesli ve ışıklı olarak takip edebilirsiniz. Közde Türk kahvesi keyfi için yavaş pişirme özelliği bulunan Arzum OKKA Grandio Duo, her pişirmede ideal kıvamı yakalamak için özel Arzum OKKA ölçü kaşığını da tüketicisine sunuyor. Akıllı pişirme sensörü ile pişirmeyi doğru zamanda durduran taşma önleyici sisteme sahip Arzum OKKA Grandio Duo ile cezvenin soğumasını beklemeden peş peşe kahve yapmak mümkün.