The Populist Galataport’ta

The Populist Galataport’ta

The Populist Galataport’ta

İyi Yemek, İyi Müzik ve %100 Eğlence mottosuyla şehrin sosyal yaşamına yön veren The Populist, Galataport İstanbul’da açıldı.

Şehrin yeni sanat ve gastronomi noktası Galataport İstanbul’da 550m2’lik alanda hizmet vermeye başlayan The Populist, boğazın tüm karakteristik unsurlarını bir araya getiren muhteşem görüntüsü ile misafirlerine İstanbul’un en iyi manzarasını deneyimleme imkanı sunuyor.

Yapı Kredi bomontiada’dan sonra bu kez şehrin yeni mahallesi Galataport İstanbul’da misafirlerine kapılarını açan The Populist, 300 kişi kapasiteli Roof’u, 360 derece deniz manzaralı muhteşem terası, küçük gruplara özel tasarlanan alanları ve bistro masa konseptleriyle şehrin en trend sosyalleşme mekanı olmaya devam ediyor. Giriş ve teras katında yer alan DJ kabinleriyle kesintisiz müziğe Galataport İstanbul’da devam etmeye hazırlanan The Populist, yoğun ilgi gören DJ performanslarıyla iyi müziğin değişmeyen adresi olma iddiasını sürdürüyor.

The Populist menüsüne eklenen Meksika Mutfağı’nın kült lezzeti Taco ilk olarak Galataport İstanbul The Populist’te Taco severlerle buluşmaya hazırlanıyor. The Populist’in güçlü lezzetlerine kısa süre önce dünyanın en prestijli craft bira yarışması Meininger’s International Craft Beer Award’dan altın madalyayla dönen Torch ve diğer craft lezzetler eşlik ediyor.