Pause Travel, Pause Dergi

Yaz, şehirde de güzel

Yaz, şehirde de güzel

Güneşli yaz günlerinin tadını sevdiklerinizle çıkarma zamanı gelmişken Conrad Istanbul Bosphorus’un Boğaz’ı kucaklayan eşsiz konumu, hayalini kurduğunuz rahatlatıcı ve keyifli deneyimlere ev sahipliği yapmak için şehirdeki mükemmel adres.

Belki havuza serinletici bir atlayış ihtiyacınız olan, belki de Boğaz’ın ışıklarına karşı tadını çıkaracağınız özel bir akşam yemeği. SpaSoul’da kendinize hediye edeceğiniz unutulmaz bir akşamüstü veya özel toprak tenis kortlarında partnerinizle çekişmeli bir maç… Yaratacağınız birbirinden özel anılar sizden, deneyimlerinizden tutkunun eksik olmayacağının garantisi ise Conrad Istanbul Bosphorus ekibinden. Arkanıza yaslanın ve rahatlayın!

Summit Bar & Terrace’da Uluslararası Bir Lezzet Yolculuğu

Panoramik şöleni, ister baş başa bir akşam yemeğinde güneşi batırırken ister arkadaşlarınızla bol kahkahalı bir öğlen yemeğinde özlem giderirken Summit Bar & Terrace’ın özenle hazırlanmış lezzetli kokteylleriyle açılışını yapacağınız bir sushi ziyafetiyle deneyimleyin. Tecrübeli sushi şefi Erdal Özdemir’in usta elleri tarafından hazırlanan sushi çeşitleri, Uzak Doğu mutfağı severlerin kaçırmaması gereken bir deneyim. Aynı zamanda dünya lezzetlerini de tutkuyla yorumlayan Summit Bar & Terrace; Thai mutfağının favorilerinden Akdeniz klasiklerine, şarabınıza eşlik edecek yerel ve uluslararası peynir seçkisinden İtalyan mutfağının vazgeçilmezlerine uzanan zengin menüsüyle mutlaka denenmeli.

Yenilenmiş açık havuz barında ister dünya mutfağından eşsiz lezzetlerin tadımını yapabilir, olabilecek en kişiselleştirilmiş deneyim için özel tasarlanmış cabanalar da özel güneşlenme ve konfor alanınızın tadını çıkarabilirsiniz. Havuz başında geçirdiğiniz ışıltılı bir günü fitness center’ın özenle seçilmiş spor ekipmanıyla yüksek tempolu bir antrenmanla mı yoksa duyularınızla baş başa kalacağınız rahatlatıcı bir Conrad Spa Soul deneyimiyle mi noktalamak istediğiniz, konaklamanız boyunca vereceğiniz en zorlayıcı karar olacak!