Yeni yılda Şevval Sam

Yeni yılda Şevval Sam

Yeni yılda Şevval Sam

NG Sapanca ve NG Enjoy otellerinde yılbaşında ünlü sanatçı Şevval Sam sahne alıyor.

Yılbaşı gecesinde unutulmaz anılar, çok özel lezzetler, lükste sınırları aşan konfor ve keyifli zamanlar NG Sapanca ve NG Enjoy’da sizi bekliyor.

Yılbaşında Şevval Sam’ın muhteşem sahne performansı ile 2022’ye adım atanlar, yeni yılın ilk gününde de müziğin ritmini doyasıya yaşama fırsatı elde edecek.

NG Enjoy Amber Balo Salonunda gerçekleşecek Yılbaşı Gala Yemeği Şevval Sam’ın şarkıları ve özel lezzetler ile misafirlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Gala gecesine alternatif olarak hazırladığı programlarıyla NG Sapanca Erguvan Restoran’da Sezin Aday ve NG Enjoy Ihlamur Restoran’da İstanbul Girls Orchestra grubu ile misafirler yeni yıla merhaba diyecek.

NG Sapanca ve NG Enjoy’da müzik coşkusu 2022’nin ilk gününde de devam edecek. NG Enjoy’da 1 Ocak’ta İstanbul Arabesk Project grubu sahne alacak. Arabesk müziğin farklı ritimlerle harmanlandığı müzik ziyafetine otelin doğayla baş başa, huzur dolu atmosferi şahitlik edecek. İstanbul Girls Orchestra grubu ise 1 Ocak’ta NG Sapanca Manolya Balo Salonunda sahne alacak…