Annelere özel fırsatlar

Annelere özel fırsatlar

Annelere özel fırsatlar

Dedeman Hotels & Resorts International; bu sene 14 Mayıs’ta kutlanacak Anneler Günü’nde misafirlerini güne özel fırsatlarla karşılayacak.

Dedeman Hotels & Resorts International, bu sene eşsiz bir Anneler Günü yemeği hayal eden anneleri, Dedeman İstanbul ve Dedeman Bostancı’nın şık ve konforlu otel restoranlarında sunacağı seçkin lezzetleri, aileleriyle beraber keyifli sohbetler eşliğinde deneyimlemeye çağırıyor. Türk ve uluslararası mutfakların seçkin tatlarının Dedeman farkıyla bir araya geleceği zengin yemekler, iki otelde de Anneler Günü’nde annelere özel %30 indirim ile sunuluyor.

Anneler Günü’nde kıymetli annelerimizi, bedenlerini ve ruhlarını yenilemek için Dedeman Sağlık Kulübü’ne çağıran Dedeman Bostancı İstanbul Hotel & Convention Center, anneleri kulüp kapsamında fitness merkezleri, sauna alanları, yüzme havuzları, masaj seçenekleri gibi olanaklarıyla %20 indirim ile ağırlayacak.

Dedeman İstanbul Hotel & Convention Center’ın, Anneler Günü’ne özel sürprizleri restoran ve sağlık kulübü fırsatlarıyla sınırlı kalmıyor. Annelerin bambaşka bir gün yaşaması için oda tipi yükseltme hizmetini fiyat farksız bir şekilde sunacak olan Dedeman Bostancı, tüm anneleri gün boyunca çok mutlu hissedecekleri, yüksek standartlarda bir konaklama deneyimine davet ediyor.

Bilgi: (0212) 337 45 00 –  (0216) 469 66 00