Detur Global, Ferie For Alle fuarında

Detur Global, Ferie For Alle fuarında

Detur Global, Ferie For Alle fuarında

Avrupa’nın önemli turizm fuarlarından biri olan ve İskandinavya pazarının nabzını tutan Ferie For Alle ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

Avrupa’nın önemli turizm fuarlarından biri olan ve İskandinavya pazarının nabzını tutan Ferie For Alle bugün ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Fuarda yoğun ilgiyle karşılaştıklarını söyleyen Detur Global yetkilileri hem turizmcilerin hem de tatil severlerin 2022 yılından umutlu olduklarının altını çizdiler.

İskandinavya pazarının merakla beklenen turizm fuarı Ferie For Alle, Danimarka’nın Herning şehrinde kapılarını açtı. 25-27 Şubat tarihlerinde ziyaretçilerini ağırlayacak fuara ilgi yüksek. Sabahın ilk saatlerinden itibaren fuar alanı dolmaya başlarken yaşanan yoğunluk katılımcıları mutlu etti. Fuarda, İskandinavya pazarının en büyük tur operatörlerinden Detur Global’in standı da büyük ilgi görüyor.

Deniz tatili, golf, kamp, kayak, outdoor, dalış gibi farklı turizm ürünlerinde tüketiciye doğrudan satışın yapıldığı fuarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Detur Global İcra Kurulu Üyesi (CMO) Yiğit Tezel, “Fuara yoğun bir ilgi olacağını bekliyorduk. Stantlar açılır açılmaz uzun kuyruklar oluşmaya ve satış yapılmaya başlandı. Fuar yöneticilerinden Anders Mortensen ile yaptığımız görüşmede fuarın online bilet satışlarında neredeyse 2020 rakamlarına ulaşıldığını öğrendik. Sabah gelip kapıdan bilet alanları da düşünürsek ilginin yüksek olduğu görülüyor. Standımızı açar açmaz aksiyon almaya, satış yapmaya başladık. Detur Global olarak golf bölümünde de bir standımız var” dedi.