Geleneksel Ramazan lezzetleri Swissôtel The Bosphorus, Istanbul’da

Geleneksel Ramazan lezzetleri Swissôtel The Bosphorus, Istanbul’da

Geleneksel Ramazan lezzetleri Swissôtel The Bosphorus, Istanbul’da

Geleneksel Ramazan lezzetlerle iftar yapmak istiyorsanız doğru adres: Swissôtel The Bosphorus, Istanbul

Swissôtel Sabrosa Restaurant’ta haftanın her günü açık büfe olarak sunulan iftar menüsünde Ali Nazik kebabından, kuzu tandır ve tepsi mantıya; tatlı büfesinde öne çıkan baklava çeşitlerinden sorbelere lezzetli büfelerinin sunulduğu menüde sınırsız meşrubat seçeneği de bulunuyor.

Swissôtel Sabrosa Restaurant’ta panoramik Boğaz manzarasının eşlik ettiği geleneksel Ramazan tatlarıyla donatılan iftar sofrasına her gün canlı fasıl performansı eşlik ediyor.

Ramazan ayı boyunca Swissôtel’de salı -çarşamba günleri Osmanlı Macunu, perşembe Hat & Kaligrafi Sanatı, cuma Karikatür ve cumartesi Ebru Sanatı programından oluşan bir ‘Ramazan Etkinlik Takvimi’ bulunuyor.

Depremzedelerde unutlmadı

Antep, Maraş, Hatay gibi deprem bölgesinde yer alan otellerde görev yapan şefleri ramazan ayı boyunca Sabrosa’da konuk şef olarak ağırlayacak ve şefin geldiği bölgenin yemeklerini Ramazan büfesinde sunacak olan Swissôtel; her gün iftarda İstanbul’da ağırladığı misafir sayısı kadar iftar menüsünü bölgedeki kardeş oteller ile depremzedelere sunacak.