Bağımsız sanatçılardan yeni sergi

Bağımsız sanatçılardan yeni sergi

 Bağımsız sanatçılardan yeni sergi

Loft Art’ın yeni sergisi, bağımsız sanatçıların “İktidar Tanımı” ve “Yeniden Üretim” kavramları üzerine çarpıcı eserlerden oluşuyor.

Bağımsız sanatçılara kapılarını açan sanat alanı Loft Art, üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi bölümü öğrencilerinin eserlerinden oluşan yeni sergisi “Özkan Arı Art Academy +18 Young” ile İstanbul Beşiktaş Nisbetiye On’daki mekânında sanatseverleri ağırlamaya hazırlanıyor.

30 Haziran’a kadar ücretsiz gezilebilecek sergide, “iktidar tanımı” ve “yeniden üretim” kavramları bağımsız sanatçıların eserlerinde yenilikçi ve provokatif bir şekilde işleniyor.

Bağımsız sanatçılara alan açmak misyonuyla hayata geçen Loft Art, çok konuşulacak önemli bir başka sergiyle sanatseverlerin karşısına çıkıyor. 3 Mayıs 2024 Cuma gününden itibaren Loft Art’ın Nisbetiye On’daki mekânında ziyaret edilebilecek “Özkan Arı Art Academy +18 Young” sergisinde, sanatın geleceği olan üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinin tuval üzerine yansıttığı eserler sanatseverler ile buluşacak. 30 Haziran 2024’e kadar ücretsiz olarak gezilebilecek sergide 20 bağımsız sanatçının eserlerine yer veriliyor.