Didim ilk kez yat yarışlarına ev sahipliği yaptı

Didim ilk kez yat yarışlarına ev sahipliği yaptı

Didim ilk kez yat yarışlarına ev sahipliği yaptı

Didim Yelken Kulübü tarafından organize edilen Didim 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Yat yarışları büyük heyecanlara sahne oldu. Toplam 12 yatın katıldığı yarışma denizde görsel şölen yaratarak tamamlandı.

Etkinliğin konaklama sponsoru da olan Duja Hotels’in Satış ve Pazarlama Koordinatörü Volkan Gökay, spor ve turizmin birlikte ilerlemesinin bölgeye hem tanıtım hem ekonomik anlamda ciddi katkıları olduğunu ve bu tür organizasyonları desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

3 ayrı kategoride birincilikleri paylaşan Veronika, Hendricks ve Grove isimli tekneler D-Marin Didim’de gerçekleşen ödül töreninde kupalarını Didim Belediye Başkanı Hatice Gençay, Didim Garnizon Komutanı Ali Saçan ve Didim Yelken Kulübü başkanı Hülya Zayan’dan aldı.

Didim Yelken Kulübü, Duja Otel, D-Marin, PascoGas, Kamacı Petrol, Yatchmenia, Sinan Kaya Yat Bakım ve Lescon sponsorluğunda, Didim Kaymakamlığı, Didim Belediyesi, Ticaret Odası, Esnaf Odası, Didim Turizm Derneği ve Didim Lions Kulübü destekleri ile düzenlendi.