Hem kalbe hem damaklara hitap ediyor

Hem kalbe hem damaklara hitap ediyor

Hem kalbe hem damaklara hitap ediyor

Sevgiler Günü romantizmini buluşturan The Ritz-Carlton, Istanbul, misafirlerine hem gastronomi hem de eğlence seçenekleri sunuyor.

Muhteşem şehir manzarasında gastronomik bir şöleni konuklarıyla paylaşan otel, Sevgililer gününü unutulmaz bir deneyime dönüştürmek isteyen çiftlere ayrıcalıklı bir konaklama ve eğlence imkânı sağlıyor.

Geleneksel Anadolu mutfağının önde gelen lezzetlerinin servis edildiği Atölye’de Sevgililer Günü’ne özel menüsüyle konuklarını karşılıyor. Otelin Executive Chef’i Selami Güleryüz ve deneyimli ekibi tarafından hazırlanan romantik, aşk dolu özel Sevgililer Günü menüsü konaklayan misafirlerin unutulmaz anlarına eşlik ediyor.

Sevgililer Günü özel menüsünde avokado sos ve kök sebzeler eşliğinde siyah havyarlı & marina deniz tarağı, narenciyeli rezene sos ve kıtır yosun yaprağı ile sunulan deniz mahsülü dolgulu Cannelloni & İstakoz yer alıyor. Şef’in bu özel menüsü 10-14 Şubat tarihleri arasında canlı piyano performansı eşliğinde saat 20:00 – 22:00 arasında servis ediliyor.

Japon mutfağının dünyaca ünlü temsilcisi Nobu İstanbul’da da Sevgililer Günü’ne özel menü servis edilirken, dj Ögem Yılmaz ve Umut Çelik saat 22:00 itibari ile performans sergiliyor.

Bilgi ve rezervasyon: 0533 745 30 68