NG Phaselis Bay, Nisanda kapılarını açıyor

NG Phaselis Bay, Nisanda kapılarını açıyor

NG Phaselis Bay, Nisanda kapılarını açıyor

Misafirlerine eşsiz bir tatil yaşatmaya hazırlanan NG Phaselis Bay, güler yüzlü ve enerjik ekibiyle Nisan 2021’de kapılarını açıyor.

“See, Feel, Love” (Tanı, Hisset, Sev) sloganıyla modern gezginlerin vazgeçilmezi olmaya hazırlanan NG Phaselis Bay ise hayatınıza değer katacak ayrıcalıklar sunarak ailecek tatilinizi benzersiz şekilde geçireceğiniz bir “Lifestyle Resort” olarak tasarlandı.

Mis gibi havanın, büyüleyici koyların, incecik kumların ve yemyeşil ormanın kusursuz bir kombini olan NG Phaselis Bay’de siz de her yeni güne deniz kokusu ve tertemiz orman havasıyla başlayabilirsiniz. Yaşam standartlarınızı oluşturan spor ve sağlıklı beslenme gibi günlük alışkanlıklarınızdan ödün vermeden, hayat kalitenizi artıracak ayrıcalıklarla kendinizi çok daha özel hissedebilirsiniz.

Çeşitli oda, süit ve villa seçenekleri konforunuzu en üst seviyeye çıkarırken size Akdeniz’in sonsuz maviliği eşlik edecek. Keyifli anlar geçirebileceğiniz Beluga Bay, dinlenmeye ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanı başınızda…

Orijinal markalarla zenginleştirilen içecek seçenekleri ve ödüllü şeflerin danışmanlık yaptığı A La Carte restoranlardaki ayrıcalıklar da sizi bekliyor. Her tercihe uygun barlar ve her yaşa hitap eden konsept seçeneklerin yanı sıra, günün 24 saati A La Carte hizmet vermeye hazırlanan Capella A-La-Carte Restoran, dünya mutfağından eşsiz sunumlarla size keyif dolu bir tatil yaşatacak.

World Luxury SPA Awards 2019’da, global kategoride NG Afyon Aliva SPA “Luxury Thermal Resort SPA” ödülüne, NG Sapanca Aliva SPA ise “Luxury Healing SPA” ödülüne layık görüldü.  NG Phaselis Bay de aynı başarı ve memnuniyeti sergilemek için sabırsızlanıyor. 3250 metre kare alana sahip olan ALIVA SPA, deneyimli ekibi ile dünyaca ünlü masaj ve terapi teknikleri sunmaya hazırlanıyor.

Ailelerin tatilin tadını doyasıya çıkarması için her detayı incelikle düşünen çocuk kulübü, “Mutlu Bebekler” ile gece 00.00’ye kadar bebek bakıcılığı (1-3 yaş) hizmeti verecek. Minikler, çocuk bakımı üzerine profesyonel eğitim alan uzmanlarla harika vakit geçirirken aileler tatilin keyfini çıkaracaklar.