Bayramda çikolata hediyeniz Beymen Chocolate’tan

Bayramda çikolata hediyeniz Beymen Chocolate’tan

Bayramda çikolata hediyeniz Beymen Chocolate’tan

Beymen, artizan çikolata markası Beymen Chocolate ile gurme lezzetler sunuyor. “Bean to Bar” konseptiyle, tamamen organik kakao çekirdeklerinden üretilen Beymen Chocolate, Ramazan Bayramı için yeni bir koleksiyon oluşturdu.

Özel tasarımlı şık kutuda sunulan, 36’lı Beymen Chocolate Bayram Özel Koleksiyonu, üç farklı tadı bir araya getiriyor. Krep dantel çikolata, sütlü çikolata kaplı Antep fıstıklı lokum ve bademli Rocher çikolatayla oluşturulan Beymen Chocolate bayram seçkisini hem bayram ziyaretlerinizde sevdiklerinize hem de evdeki konuklarınıza sunmak için tercih edebilirsiniz.

Özel Antik Gold kutu tasarımıyla, yıl boyunca tüm Beymen’lerde satışta olan Beymen Chocolate Madlen Çikolata ise her özel gününüze eşlik edecek sütlü ve bitter çikolata seçkisini Beymen farkıyla sunuyor.

Beymen Chocolate’ın hibiskus ve frambuazlı tropik tatlarıyla kutlamaya değer lezzetler sunan “Celebration” seçkisi ve Türk geleneklerinden ilham alan, badem ezmesi ve Antep fıstığını çikolatayla buluşturan “İstanbul” koleksiyonu da Ramazan Bayramı’nda özel bir tat arayanları bekliyor.