D-Resort Göcek’te yaz başlıyor

D-Resort Göcek’te yaz başlıyor

D-Resort Göcek’te yaz başlıyor

Göcek’in eşsiz doğasında geniş bir alanda yer alan, 187 çeşit bitkiye ev sahipliği yapan yemyeşil bahçeleri, gurme restoranları, D-SPA’sı, D-Gym spor merkezi, D-Resort Göcek, eşsiz bir otel deneyimi yaşatmak için misafirlerini bekliyor.

D-Resort Göcek

D-Resort’ün beyaz kumlu plajının hemen yanında yer alan, Ege mutfağının deniz kokan tariflerinin yanı sıra odun fırınında pişen atıştırmalıklarıyla öğlen ve akşam farklı menüler sunan D’Breeze, tekne misafirlerinin de vazgeçilmez adresleri arasında yer alıyor.

D-Resort Göcek

Yerel tatlar ve Peru mutfağından ilham alan modern Japon lezzetlerini eşsiz bir ortamda sunan Q Lounge ise gerçek bir gastronomi vahası olarak karşımıza çıkıyor. Göcek’te gün batımları Q Lounge’ın eşsiz DJ performansları ve özel imza kokteylleri eşliğinde gerçekleşiyor. Yaz anıları Q Lounge ile unutulmaz zamanlara dönüşüyor.

D-Resort Göcek

D-Resort Göcek, Göcek merkezindeki konumu ile sadece tekne ve yat gezginlerinin değil çevresinde yer alan Dalyan, Kayaköy, Ölüdeniz, Likya Yolu, Saklıkent Kanyonu, Kelebekler Vadisi, Kabak Koyu gibi tarihi ve doğa güzelliklere yakınlığı ile gezmeyi sevenlere, fotoğraf çekenlere ve doğa tutkunlarına da farklı alternatifler sunuyor.