Olden 1772, unutulmaz yeni yıl kutlamasına hazır

Olden 1772, unutulmaz yeni yıl kutlamasına hazır

Olden 1772, unutulmaz yeni yıl kutlamasına hazır

Yeni yıl ruhunu yansıtan ‘Olden 1772’ unutulmaz yılbaşı kutlamasına hazır. Yılbaşı akşamına özel gala yemeği ve DJ performansıyla konuklarına unutulmaz bir gece yaşatacak olan Olden’de 2024 yılı çoşkuyla ve keyifle karşılanacak.

Yeni yıl kutlaması için özel olarak hazırlanan Olden, konuklarına unutulmaz bir lezzet şöleni ve eğlence yaşatacak. 21.00 – 01.00 saatleri arasında tek oturum olarak hizmet verecek mekanda, yeni yıl özel menüsü ile gala yemeği servis edilecek. Gece boyunca canlı DJ performansı ile yılbaşı akşamı eğlence hiç bitmeyecek.

Olden 1772

Gala Yemeği

Anadolu ve İstanbul mutfağının vazgeçilmez tatlarını, modern gastronomi dokunuşlarıyla buluşturan Şef Aykut Can Akın ve ekibi, göze ve damağa hitap eden tabaklarla Olden’da lezzetseverlerden tam not alıyor. Akın’ın yeni yıl akşamına özel olarak hazırladığı gala yemeği ile konuklar gerçek bir gastronomi deneyimi yaşıyor. Başlangıç olarak öne çıkan Levrek Ceviche ve Turşulu Kayıntı, deniz mahsüleri ve kırmızı et ile iki farklı alternatif sunuyor. Geleneksel Anadolu Mutfağının en hit yemeklerinden Pazı Sarma, ara sıcaklar arasında yerini alıyor. Manda peyniri, karamelize soğan ve kaburga ile hazırlanan Kaburga Pide odun ateşinde ile pişiyor. Erişteye farklı bir yorum getirerek, kalamar ile buluşturan Akın, bebek kalamar ve kefal havyarı ile hazırlanan Kalamar Erişte’de oldukça iddialı. Yeni yıl menüsünün olmazsa olmazı Yılbaşı Hindisi masada yerini alıyor. Tercihini balık ve kırmızı etten yana kullanmak isteyenler için de Odun Ateşinde Kuzu İncik ve Izgara Kaya Levreği ana yemek seçenekleri arasında. Çikolatalı Islak Kek, yeni yıla enfes bir tat ile girmek için doğru seçim. Yemekleriyle olduğu kadar kokteylleriyle de iddalı olan mekanda, yemek öncesi ve yemek sonrası için hazırlanan özel kokteyller konuklara sunulan lezzet yolculuğunun bir parçası. Çeşni, Yula, Elez, 1772, Iraz, Banı Çiçek, Beylem ve Almila, Olden’ın imza kokteylleri arasında.

Adres: Mimar Vedat Sok. No:3 / Sirkeci