100 kişilik mekan ‘’100 | HUNDRED’’

100 kişilik mekan ‘’100 | HUNDRED’’

100 kişilik mekan ‘’100 | HUNDRED’’

Kuruçeşme sahil hattında yer alan taş bina içerisinde yer alacak olan ‘’100 | HUNDRED’’, dünya mutfağının en özel reçetelerle hazırlanan lezzetleriyle misafirlerini ağırlamaya başladı.

100 kişiyle sınırlı misafir kotasıyla konuklarını iyi hissettirmeye odaklanan 100, ihtişam dolu ambiyansında ve terasındaki eşsiz boğaz manzarasıyla iyi yemek ve iyi müziği bir araya getiriyor.

Üst katta bulunan restoranı ile haftanın her günü imza yemekleri ve kokteylleriyle şehrin müdavim noktası olmaya şimdiden aday. Özel günlerin, kutlamaların, doğum günlerinin veya kendine özel bir deneyim yaşatmak isteyen herkesin en mutlu anlarına eşlik etmeye hazır olan 100’de, restoran kısmında mutlu anlarınızı fotoğraf & videolar ile ölümsüzleştirebileceksiniz.

Alt katında bulunan, gece yarısı itibariyle tıpkı içinde bulunduğu bina gibi mistik bir tecrübeye aralanacak olan ve yalnızca seçili kişilerin girebileceği, dışardan rezervasyonun alınmayacağı, fotoğraf ve video çekmenin yasak olduğu eğlenceyi doruklarınıza kadar hissedebileceğiniz bir gece kulübüne kapılarını aralıyor.