Yılbaşı gecesi klasiğim Bebek Divan

Bebek Divan’da çocukluğum geçti desem yalan olmaz. Ana okulu ile itibarı ile haftada en az iki defa gittiğim mekanda hep huzur bulmuşumdur. Hatta okul çıkışı gidip dersleri denize karşı yaptığım çok zamanları oldu. Zaman içinde personel değişse de hizmet ve kalite hiç değişmedi. Kibar inşaların çalıştığı güzel bir yer.

Özel kutlamaların da adresi oldu Bebek Divan…  Aile bireylerin doğum günü ve yeni yıla girmek hep bu mekanda oldu. Pandemi dönemi hariç tüm yeni yıla Divan’da girdik. Artık ailemiz için klasikleşen yılbaşı kutlaması 2023 yılında da değişmedi. Menü yine lezzetli ve renkliydi.  Chef Muhammet Al yine harikalar yaratmıştı. Ellerine sağlık şef…

Saat 24.00’da hep beraber terasa çıktık. Şampanyalar elimizde boğazda havai fişek gösterisini seyrettik. İçim büyük mutluluklarla doldu. Dileklerimi tutuma am bunu sizle paylaşamam. Ailem ve ülkem için güzel dileklerde bulundum. Herkesin yeni yılını kutluyorum.

MUTLU YILLAR  

Muhammet Al

Sınavlar nedeniyle Aralık ayını ders çalışarak geçirdim. Sömestr tatiline huzurlu bir kafa ile gitmem için sınavlardan iyi notlar almam gerekiyor. Bu nedenle, bu ay verilen hiçbir yılbaşı davetine katılmadım. Yapmam gerek röportajları da önümüzdeki günlere ertelemek zorunda kaldım.

von

İki ürünü sizinle paylaşacağım

Çok ciddi kozmetik ve bakım malzemelerim var ama hala eksiklerim var düşüncesinden kendimi kurtaramıyorum. Fırsat buldukça mağaza dolaşır yeni ürünleri test eder bilgi alırım. Avon’un yeni mat rujları ile tanıştım.  Bütçemizi de yormayan bu ürünlere bayıldım. Yeni Avon Power Stay Likit Mat Ruj, sürdüğünüz andan itibaren dudaklarınızda 16 saat kalıcı. Hemen dudağınızda kuruyor ve akma yapmıyor. Tavsiye ederim

Jo Malone London

Ön yargı iyi değil

Ön yargılı biri değil ama bazı konularda galiba ön yargım var. Parfüm konusunda bazı markaların dışında parfüm almam. Jo Malone London’da bakışımda buydu. Nişantaşı’daki mağazaya adımı attım ve ön yargım bir anda yıkıldı. Birçok parfümünü kokladım ve çok beğendim. En son çıkan parfümü Jo Malone London’dan Red Hibiscus çok iddialı… İçinde bulunan mandalina kokusu beni yaza götürdü.  İçinde en sevdiğim kokular var. Yasemin, Vanilya, Amber kokusu çok güzel harmanlanmış. Ben aldım size de tavsiye ederim.

Ahu Ayşenaz Çağdaş

Ahu Ayşenaz Çağdaş

Children’s Menu / ahuaysenazcagdas@gmail.com

DİĞER YAZILARI