Yeni yılın ışıltısı Raffles İstanbul’da

Yeni yılın ışıltısı Raffles İstanbul’da

Yeni yılın ışıltısı Raffles İstanbul’da

Raffles İstanbul, 2024’ü enfes bir lezzet, keyifli bir eğlence, lüks bir arınma ve unutulmaz bir konaklama deneyimiyle karşılamaya hazırlanıyor. Raffles İstanbul, yeni yılı da göze, damağa ve ruha hitap eden ışıltılı bir geceyle Raffles Teras’ta karşılıyor.

31 Aralık 2023 akşamına ilk adım Writers Bar’da damaklarda hoş bir tat bırakacak imza kokteyllerle atılacak. “Fine dining” tarzıyla kişiye özel servis sunulacak gecede şefin özenle hazırladığı yedi aşamalı yılbaşı menüsü sınırsız premium yerel şarap çeşitleri eşliğinde damakları şenlendirecek. Hem et hem balık tutkunları düşünülerek hazırlanan, “Sous Vide” Süt Dana Bonfile ve Fırınlanmış Karadeniz Kalkan Balığı ile iki aşamalı ana yemek ayrıcalığı sunan yılbaşı menüsü tadılırken gece Emir Ersoy Orkestrası’nın muhteşem performansı ile taçlanacak.

Raffles İstanbul Yılbaşı Gecesi Yemeği 13.500 TL ve şampanya menüsü %20 avantajlı!

Raffles İmzalı Akşamüstü Çay Saati

Raffles İstanbul’un kalbinde konumlanan Lavinia’da sunulan Akşamüstü Çay Saati 1-31 Aralık 2023 arası Festive konseptiyle konuklarını ağırlayacak.

Her gün 14.00 – 16.00 arası, Festive’in gelenekselleşen tatlı ve tuzlu lezzetlerine yer verilecek akşamüstü çay saati menüsüne sınırsız çay ve kahve çeşitleri eşlik edecek ve piyanodan yükselen melodiler lobinin dört bir yanını saracak. Kişi başı KDV dahil 1.200 TL.

kokteyllerle atılacak. “Fine dining” tarzıyla kişiye özel servis sunulacak gecede şefin özenle hazırladığı yedi aşamalı yılbaşı menüsü sınırsız premium yerel şarap çeşitleri eşliğinde damakları şenlendirecek. Hem et hem balık tutkunları düşünülerek hazırlanan, “Sous Vide” Süt Dana Bonfile ve Fırınlanmış Karadeniz Kalkan Balığı ile iki aşamalı ana yemek ayrıcalığı sunan yılbaşı menüsü tadılırken gece Emir Ersoy Orkestrası’nın muhteşem performansı ile taçlanacak. Raffles İstanbul Yılbaşı Gecesi Yemeği 13.500 TL ve şampanya menüsü %20 avantajlı!

Yılın ilk brunch’ı

Raffles İstanbul, 2024’ün ilk günü 1 Ocak’ta ise Raffles Teras’ta 12.00 – 15.30 arası efsanevi Raffles Brunch’ını yeni yıl konsepti ile gerçekleştirecek. Ata Marin Band’ın canlı performansının eşlik edeceği Brunch keyfiyle yeni yıla neşeli ve leziz bir başlangıç yapılacak. Kişi başı KDV dahil 4.500 TL.

Bilgi: +90 533 284 3160

Yeni yıl konaklama

İki kişilik 1 gece 1.700 EURO+KDV veya 2 gece 2.200 EURO+KDV’den baslayan fiyatlarla… Oda ve Süit rezervasyon: +90 212 924 0200